Bonusy bukmacherskie 2021 – Poradnik dla początkujących graczy

Bonusy bukmacherskie 2021 – Poradnik dla początkujących graczy
Bonusy bukmacherskie 2021 – Poradnik dla początkujących graczy

Rok 2020 praktycznie zbliża się ku zamknięciu – i szczerze powiedziawszy wiele osób oddycha z ulgą – w tym i bukmacherzy. Nie oznacza to jednak, że reguły gry się nie zmieniły, o nie. Tutaj nastąpiła znaczna zmiana – ale o tym dowiesz się już za chwilę z naszego poradnika!

Bonusy bukmacherskie 2021 – Poradnik dla początkujących graczy

Bonusy na start – dla każdego!

Naturalnie każdy może otrzymać darmowy bonus na start, ale o tym za chwilę. Większość bukmacherów oferuje 3 rodzaje bonusów na start: zakłady bez depozytu, podwajanie depozytu i zakłady bez ryzyka. Zakłady bez depozytu to najpopularniejsza forma promocyjna, ponieważ gracz nie musi wpłacać żadnych środków na konto, buk przyznaje tylko określoną kwotę premii, którą może postawić. Bonusy od depozytu są również bardzo popularne, ale w rzeczywistości bonusy będą działać dopiero po zdeponowaniu wymaganej kwoty, co sprawia, że bonusy są mniej popularne niż te poprzednie.

Trzecim rodzajem bonusu jest tzw. Cashback. Działa to tak: gracz wpłaca środki na swoje konto i stawia zakład. Jeśli zakład z jakiegokolwiek powodu się nie powiedzie, środki zawarte w promocji zostaną zwrócone.

Warunki

Bonus musi być ,,rozegrany” zgodny z zasadami firmy bukmacherskiej. Darmowe zakłady sportowe i wszelkie inne bonusy muszą być poddane obrotowi, co oznacza, że nie możemy natychmiast wypłacić środków otrzymanych na nasze konto bonusowe. Po pierwsze, musimy grać zgodnie z wymaganiami bukmachera – w końcu bukmacherzy w Polsce nie są tacy naiwni, aby dać nam po prostu darmową gotówkę. Ale wracając do tematu, aby wypłacić swój bonus musisz na przykład obstawić typ zachowując najniższe kursy na wydarzenie, najniższe kursy kuponu lub postawić określony typ. Niestety, ale zazwyczaj musisz wielokrotnie kręcić bonusami, a im więcej kuponów musimy umieścić, tym mniejsze są szanse na wycofanie bonusu. Pamiętajmy również, że bonusy zwykle muszą zostać wykorzystane w określonym czasie.

Bonusy dla stałych graczy

To prawda, że każdy legalny bukmacher przygotowuje dla swoich użytkowników różnego rodzaju promocje. Dlatego zwykli gracze również mogą obstawiać za darmo, ale ta oferta zwykle obejmuje również zupełnie inne rodzaje promocji. Oczywiście zazwyczaj takie promocje również podlegają dość restrykcyjnym regulacjom, ale są też promocje bardzo łatwe w użyciu, jak np. Zakłady wolne od podatku, bukmacher wyda za nas te 12% opłaty skarbowej od gier losowych. W końcu od każdego zakładu, który nie jest postawiony przy użyciu jakiejś promocji, musisz odprowadzić około 20% (o ile wygrasz) ponieważ raz, bukmacherzy odliczają swoją marżę, ale również robi to państwo.

Oceń nas!