Co musisz zrobić, aby wygrywać z bukmacherami?

Co musisz zrobić, aby wygrywać z bukmacherami?
Co musisz zrobić, aby wygrywać z bukmacherami?

Przygotowanie się do swojego pierwszego zakładu może być bardzo żmudne, ale z drugiej strony daje wiele korzyści w postaci zwycięstwa u bukmachera. Co więc musisz zrobić, jeżeli przygotowujesz się do pierwszego zakładu? Zaraz ci o tym opowiemy!

Co musisz zrobić, aby wygrywać z bukmacherami?

Zastanów się, zanim coś zrobisz

Zrozumiałe jest, że chcesz zacząć obstawiać tak szybko, jak to możliwe, ale z drugiej strony powinieneś pamiętać, że im szybciej spróbujesz postawić, tym większy wpływ na Ciebie. Niestety, gdy szybko obstawiasz, sytuacja tylko się pogarsza, ponieważ w tym przypadku nie będziesz w stanie upewnić się, że naprawdę rozumiesz wszystkie szczegóły tematu. Dlatego przed przystąpieniem do analizy bukmacherskiej zastanów się, czy naprawdę warto obstawiać. Pierwszym czynnikiem, jaki powinieneś przeanalizować, są kursy bukmacherskie. Czym one są? To nic innego jak coś, co może powiedzieć Ci o Twoich szansach na wygraną. Mówimy „może”, ponieważ praktycznie niemożliwe jest ustalenie, czy buk zmieni kurs wraz z czasem trwania zakładu, czy też nie może udowodnić, że wynik będzie zupełnie inny. Pamiętaj, ile pieniędzy wygrasz, zależy nie tylko od kursów bukmacherskich – ponieważ modyfikator kursów jest inny, jego sztandarowym przykładem jest bonus bukmacherski, który możesz otrzymać rejestrując się u legalnego bukmachera, no ale ciekawostką jest to, że czasami nawet jeśli kursy są niskie a i tak, bardzo łatwo jest wygrać dużą kasę. (O ile obstawiamy poprawnie, jeśli obstawiamy odpowiednio, może to również przynieść nam większe dochody).

Analiza gier u bukmachera

Niestety, ale aby przeprowadzić poprawną analizę zakładów, musisz ciężko pracować. To nie jest takie proste, bo trzeba naprawdę myśleć o wszystkim. Na przykład taką analizę przeprowadźmy na meczu piłki nożnej w dowolnej lidze. Na początek musimy wziąć pod uwagę skład używany przez zespół. Jakie mają rezerwy. Czy grają, czy nie. Jaka jest pogoda, kto oceni itp. Wydaje się to interesujące, prawda? Cóż, niestety, ale jeśli chcesz zacząć wygrywać w zakładach sportowych, musisz nauczyć się, na co uważać u bukmacherów – kiedy obstawiasz. Oczywiście nie wszystkie informacje są dla Ciebie dostępne, więc znacznie lepiej będzie, jeśli spróbujesz dowiedzieć się jak najwięcej o wybranym zespole. Takie informacje możesz znaleźć na forum gier bukmacherskich. Wielu graczy lubi dzielić się wiedzą, ale w większości przypadków te informacje nie są zbyt przydatne podczas obstawiania, więc musisz zrozumieć, które wiadomości są dla Ciebie przydatne, a które warto odrzucić.

Oceń nas!