Euro 2020 – gdzie typować mecze?

Rynek bukmacherski w Polsce nieustannie się rozwija. Co prawda dzięki ustawie antyhazardowej sprzed paru lat odpadła duża część bukmacherów z zagranicy, ale miejsc do typowania i tak nie brakuje. Przede wszystkim przybywa firm polskich, które jeszcze nie mają ugruntowanej pozycji i nazwy, ale oferują atrakcyjne kursy na mecze. Kibice już zacierają ręce na najbliższe Euro 2020. Nie wszyscy bukmacherzy online oferują jednak tę samą ofertę. Gdzie obstawiać mecze Mistrzostw Europy, żeby zarobić najwięcej? 

Bukmacherzy polscy 

Niemal co roku w Polsce pojawia się nowa, atrakcyjna firma bukmacherska. Czasami jednak lepiej postawić na coś sprawdzonego. Najpopularniejszy jest zdecydowanie STS z siedzibą w Katowicach. Największy wybór meczów i świetna strona internetowa od lat przyciągają tysiące fanów typowania. Nie zapomnijmy też o takich firmach jak Betclic, ETOTO i Betfan, które kuszą klientów ciekawymi bonusami związanymi z Euro na start. Ciekawe typy specjalne związane z Mistrzostwami przygotował też Totolotek, przykładowo najlepszego strzelca, gdzie dużo Polaków obstawia Roberta Lewandowskiego.

Bukmacherzy zagraniczni 

Nie wszyscy bukmacherzy zagraniczni mają zamknięty rynek w Polsce. Dzięki specjalnym umowom w naszym kraju działa czeska Fortuna, która posiada chyba najbardziej rozbudowaną ofertę na Euro. Handicapy, ilość bramek czy dokładne wyniki – obstawić tutaj można dosłownie wszystko. Do gry o klientów w Polsce włączył się też francuski Betlic, z najlepiej rozbudowaną stroną internetową, gdzie można oglądać niektóre mecze Euro. Wiele osób ceni sobie też szwedzkiego PZBuka. 

Gdzie najlepiej typować mecze? 

Wybór ulubionego bukmachera na Euro to sprawa bardzo indywidualna. Niektórzy wybiorą firmę, której placówka znajduje się najbliżej domu. Część osób wybiera bukmachera z najlepiej rozbudowaną stroną internetową. Jeszcze inni porównują poszczególne mecze Mistrzostw i wybierają najlepsze kursy. Wiele typerów sugeruje się wyłącznie meczami Polaków. Najważniejsze, że jest w czym wybierać, a fani obstawiania meczów cierpią wręcz na lekki przesyt ciekawych ofert na Euro. 

Oceń nas!