Euro 2020 – kto wygra finał?

Wielkie, europejskie mistrzostwa w piłce nożnej nieuchronnie dobiegają końca. Trzeba przyznać, że tegoroczne rozgrywki zafundowały nie lada emocje kibicom i wielkie niespodzianki. Dlatego, wytypowanie zwycięzcy wcale nie jest łatwe. Już teraz natomiast wiemy, że w finale, który odbędzie się w niedziele jedenastego lipca, zmierzą się fenomenalne w tym turnieju Włochy i zdeterminowana Anglia. Oba zespoły od początku grają na wysokim poziomie. Kto natomiast jest faworytem? Kto wygra Euro 2020?

Wielki finał Euro 2020 – typujemy zwycięzcę!

Włosi od samego początku Euro 2020 zachwycają stylem, doskonałym zgraniem zespołu i skutecznością. Z kolei Anglicy mają po swojej stronie większość meczy rozegranych na własnej ziemi no i zawzięcie walczącego o tytuł króla strzelców Harrego Kanea. Niewątpliwie każda z drużyn ma ogromny apetyt na zwycięstwo, które oznaczałoby dla Włochów drugi tytuł Mistrzów Europy od 1968 roku, natomiast dla Anglików, byłby to historyczny moment. Według kursów bukmacherskich Euro 2020 zwyciężą Włosi. Choć w swojej obecnej kadrze nie mają żadnej „gwiazdy”, a na poprzednich mistrzostwach w 2018 roku nawet nie gościli, tym razem grają fenomenalnie. Są bardzo zgranym zespołem, grają futbol kompletny i co najważniejsze na obecnym turnieju nie pozwolili sobie na żadną porażkę. Nie można jednak bagatelizować Anglii, która choć rozpędzała się do finału dość powoli to ma swojej kadrze gwiazdy, które potrafią zabłyszczeć. To drużyna dysponująca wybitnymi piłkarzami, z takimi liderami mentalnymi jak Harry Kane i Jordan Henderson.

Kiedy finał Euro 2020? 

Czy finał Euro 2020 przyniesie nam niespodziankę? O tym przekonamy się już w niedzielę jedenastego lipca. Wielki finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej zostanie rozegrany na stadionie Wembley w Londynie. Zapowiada się niezwykle ciekawie i emocjonująco. Zresztą cały turniej jest serią niezwykłych spektakli i nieoczekiwanych zwrotów akcji. To zdecydowanie jeden z najciekawszych turniejów, jakie mogliśmy obserwować w XXI! Zatem finału nie można przegapić.

5/5 - (1)