Gdzie typować pod koniec 2021 – zakłady bukmacherskie

Koniec roku kalendarzowego to gorący okres dla bukmacherów. Po pierwsze toczą się mecze europejskich rozgrywek pod auspicjami UEFA, kluby walczą o awans do rundy pucharowej, o olbrzymie pieniądze z tym związane. Po drugie, rozgrywane są mecze koszykówki na najwyższym poziomie przede wszystkim NBA, jednak również toczy się Euroliga, gdzie gra europejska elita. Po trzecie równocześnie ma miejsce wiele innych, równie ciekawych wydarzeń, które fani sportu z ciekawością oglądają. Warto do tego zarobić i tu powstaje pytanie, gdzie stawiać, by osiągnąć jak największy zysk. 

U którego bukmachera zawierać kupony? 

Opłaca się grać jedynie u legalnie działających na rynku operatorów tzn. takich którzy ubiegali się o licencję przyznawaną przez Ministerstwo Finansów i ją uzyskali. Po drugie, warto śledzić którzy operatorzy przygotowali szczególnie korzystną ofertę. STS i Fortuna, czyli dwaj najwięksi operatorzy działający na rynku dają bardzo korzystną ofertę na start, równie ciekawa jest propozycja Superbet i Noblebet. Decydując się na typowanie europejskich pucharów, warto skupić się na ofercie Superbet, ponadto STS i Fortuny, fani łódzkiego Widzewa z pewnością spojrzą w kierunku Noblebet, który jest sponsorem zespołu. Od lat z dbałości o klientów słynie Betclic, który daje wspaniałą opcję na zakłady live. 

O czym jeszcze należy pamiętać? 

Większość operatorów przyjmuje zakłady w sieci oraz stacjonarnie, jednak istnieje grono operatorów, którzy nie mają swych punktów naziemnych. Betfan nie ma punktów naziemnych, jednak warto zaznaczyć, że nie jest to minus, gdyż często operatorzy działający jedynie w sieci, nie muszą utrzymywać swych punktów, mogą te zaoszczędzone fundusze przeznaczyć na bardziej korzystne promocje dla swych klientów. 

Podsumowanie

Wybór najlepszego bukmachera jest zawsze sprawą indywidualną, gdyż fakt, że dany użytkownik 'x’ lubi Betclic bo ma preferowaną przez siebie korzystną ofertę na live, zaś inny 'y’ gra jedynie przez Internet i dlatego stawia w Betfan nie determinuje tego, że gracz 'z’ również postawi w tych punktach, dla niego najlepsze mogą być STS bądź Fortuna albo też Noblebet. Ważne, by mieć świadomość, że najlepszy operator to ten, który gra fair, czyli ma licencję przez co działa w pełni legalnie na obszarze Polski. 

5/5 - (1)